oszczednie

Oszczędzanie

Prywatna emerytura - już dziś zacznij inwestować w pożyczki społecznościowe

Jeżeli spodziewane zyski będą dość spore, to równie duże będzie niebezpieczeństwo tego, że swoje pieniądze się straci, i w drugą stronę, stabilność i bezpieczeństwo powodują duże ograniczenie zarobku. Jeżeli będzie się jednak szukać, to można znaleźć taki model inwestycji, żeby pogodzić to wszystko. Produktem takim będzie na przykład inwestycja w pożyczki społecznościowe.

Wśród większości inwestorów nie zyskały dużej popularności, bo jednak w tradycyjnej formie nie mają wielu zalet. sporo klientów nie jest w stanie spłacać zobowiązań, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy taki przypadek w znacznym stopniu może obniżyć przewidywane oprocentowanie takiej inwestycji. Są jednak firmy, jakie zaczęły współpracę z drobnymi inwestorami, przejmując na siebie ryzyko, jakie się wiąże ze spłaceniem długu, jeśli biorący pożyczkę nie wywiąże się ze swych długów, to inwestor nie straci zainwestowanych pieniędzy.

Pro-zysk wysokie oprocentowanie

Najbardziej znaną tego rodzaju firmą w Polsce jest Nobiles2, od jakiegoś czasu istniejąca na rynku pożyczek. Z powodu niespotykanej, i co tu dużo mówić atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki staje się dużo bardziej dostępna dla przeciętnego Nowaka. Cały mechanizm będzie polegał na tym, iż inwestorzy chętni na współpracę mogą wykupić jedną z pożyczek, zarabiając na procentach, lecz przypadku problemów ze spłatą nie są zostawieni bez pomocy, lecz będą mieć zapewniony zwrot pieniędzy, które zainwestowali. Maksymalny okres brania pożyczek będzie wynosił dwadzieścia cztery miesiące, jest to więc alternatywny średnioterminowy mechanizm inwestycji.

Dawcy kapitału mają tutaj sporą swobodę lokowania pieniędzy, nie są oni przez firmę przymuszani do selekcji pożyczkobiorców, a sami mogą decydować o wszystkim. Usługi tego typu na początku były prowadzone pod marką Pożyczkoposiadacz, lecz niedawno firma Nobiles2 postanowiła o zmianie nazwy systemu inwestycji na Pro-Zysk. Z informacji, jakie się otrzymuje od spółki można wyraźnie zauważyć wzrost zainteresowania taką formą współpracy pośród drobniejszych inwestorów. Rozsądny inwestor powinien skorzystać z tej formy oszczędzania.

Po dalsze informacje kieruję do artykułu: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/